Bilecik ili Gölpazarı ilçesi Kümbet Köyü Sitemize Hoş Geldiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bilecik ili Gölpazarı ilçesi Kümbet Köyü Sitemize Hoş Geldiniz.

Bilecik İli Gölpazarı İlçesi Kümbet Köyü forum sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

YURTTAŞ'LAR SOY AĞACI

3 posters
YazarMesaj
RaMaZaNDoGrU
RaMaZaNDoGrU
RaMaZaNDoGrU
RaMaZaNDoGrU

Ikizler Mesaj Sayısı : 232
hizmet gücü : 375
Teşekkür Edenler : 5
Doğum tarihi : 23/05/85

YURTTAŞ'LAR SOY AĞACI Empty
MesajKonu: YURTTAŞ'LAR SOY AĞACI   YURTTAŞ'LAR SOY AĞACI Icon_minitimePaz Nis. 05 2009, 04:12

YURDDAŞ'LAR SOY AĞACI

En son RaMaZaNDoGrU tarafından Ptsi Nis. 26 2010, 17:28 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://kumbetliyiz.com
Ayten Yurddas Kumbasar
Acemi Kümbetli
Acemi Kümbetli

Koç Mesaj Sayısı : 3
hizmet gücü : 6
Teşekkür Edenler : 1
Doğum tarihi : 01/04/68

MesajKonu: Geri: YURTTAŞ'LAR SOY AĞACI   YURTTAŞ'LAR SOY AĞACI Icon_minitimePaz Nis. 25 2010, 12:16

Slm öncelikle böyle bir site için teşekkürler bayadır faaliyette olan bu siteyi yeni öğrendim .Ben Kümbet köyü sakinlerinden Mustafa Yurddaşın (hatıp mustafa)en küçük oğlu Süleyman Yurddasın büyük kızı Ayten Yurddas Kumbasar.Gelecek nesiller için yapılan bu güzel çalışmaya bende katkıda bulunmak isterim .Yalnız bir düzeltme yapabilirmisiniz Soyadımız YURTTAŞ değilYURDDAŞ tır YURDDAŞLAR soyağacı olaak düzeltirseniz sevinirim .Sanırım forumu ziyaret edecek diğer yiğen ve kuzenlerimde bunu doğrulayacaktır.SAYGILARIMLA
ömer kalkan
Gençlik Kolları Başkanı (CEO)
ömer kalkan

Yay Mesaj Sayısı : 423
hizmet gücü : 621
Teşekkür Edenler : 41
Doğum tarihi : 21/12/67
Lakap : ALPEREN

MesajKonu: Geri: YURTTAŞ'LAR SOY AĞACI   YURTTAŞ'LAR SOY AĞACI Icon_minitimePtsi Nis. 26 2010, 15:02

öncelikle sitemize hoş geldiniz....yurttaş veya yurddaş olarak kaynarcada mustafa yuttaş var....erol yuttaş var....en kısa zamanda onlarla irtibata geçip onlarda teyit ederse değiştirebiliriz....admin den rica eder gerekli düzeltmeyi yaparız....bu arada paylaşımlarınızı bekleriz.....kendiniz ve ailenizden nerede oturduğunuzsdan bahsederseniz memnun oluruz....pendik ten selam ve saygılar
Ayten Yurddas Kumbasar
Acemi Kümbetli
Acemi Kümbetli

Koç Mesaj Sayısı : 3
hizmet gücü : 6
Teşekkür Edenler : 1
Doğum tarihi : 01/04/68

MesajKonu: Geri: YURTTAŞ'LAR SOY AĞACI   YURTTAŞ'LAR SOY AĞACI Icon_minitimePtsi Nis. 26 2010, 21:35

Slm Bahsettiğiniz kişiler Amcaoğullarım Bende Kümbet köyünde doğdum büyüdüm ama sizin kim olduğunuzu çıkaramadım.Amcaoğullarıma benden yakınsınız:)
Eşimin rahatsızlığı nedeniyle pek şehir dışı çıkamıyorum ama bu sene inşaallah köye gitmeyi düşünüyorum.tanıyalım bölümünde kendimi tanıtmaya çalıştım.Ömerabi belki köyde görsem kim olduğunu daha iyi anlayacam ama senin kimlerden olduğunu çıkaramadım.Ama en yakın zamanda sizlerle tanışmak ve sosyal aktivitelerinize katılmak isterim bizdende sakaryadan selam ve saygılar
ömer kalkan
ömer kalkan

Yay Mesaj Sayısı : 423
hizmet gücü : 621
Teşekkür Edenler : 41
Doğum tarihi : 21/12/67
Lakap : ALPEREN

MesajKonu: Geri: YURTTAŞ'LAR SOY AĞACI   YURTTAŞ'LAR SOY AĞACI Icon_minitimeSalı Nis. 27 2010, 15:02

saygı değer hemşehrim,1967 yılının aralık ayında köyümüzde doğmuşum.1 yaşımda iken istanbula göçmüşüz.doğal olarak o yılları hatırlamıyorum.istanbulda büyüdük.1986-1991 yıllarında fakülte tahsilim için eskişehir de kaldım askerlik derken 1993 yılında tekrar istanbula döndüm.mustafapaşalar dan osman doru nun kızı fatma doğru ile evlendim. 16-11-5 yaşlarında 3 kızım var.1994 yılında istanbulda resmi derneğimizi kurduk.uzun seneler dernek faaliyetlerinde bulundum.hıdrellez,köy yeni mezarlığı yapımı,köylülerimiz arasındaki birlik bereberlik ve kaynaşmayı sağlamaya çalıştık.2000 li yıllarda resmi dernek çeşitli konulardan dolayı kapandı.eksikliğini çok hissettik.gelişen teknolojilerden faydalanmak üzere böyle bir site kurduk.başta ramazan doğru(admin) kardeşimiz olmak üzere geçler çok destek oldular.şehir dışındaki köylülerimizin de faydalanması için çok faydalı oluyor kanısındayım.güncel haberler,vefat edenler,mevlüt ve düğünler,doğanlar değişik aktiviteler ile üyelerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz.siz de başka bir ilden ulaştığınıza göre amaca doğru ilerlediğimiz kanısına varıyoruz.sitemiz kurucusu ramazan kardeşime fikirlerime tercüman olması hasabiyele teşekkür ve şükranlarımı bir borç bilirim.Beni tanıyamamış olmanız normal.köyde büyümediğim,sizde istanbulda olmadığınız dan dolayı.ben sarılar sülalesi(kaklan)n den merhum ömer(küllü ömer)oğlu merhum ibrahim kalkanın oğluyum.kadıköyde bir muhasebe bürosunda çalışıyorum.3 kız babasıyım.köyümüzdeki hıdrelleze katılırsanız bir iş karışmaz ise kalabalık şekilde olacak inşaallah.bir çok köylümüzle görüşmek mümkün olacak diye tahmin ediyorum.sitemiz her türlü görüş ve yoruma açık.değişik konular içermektedir.tabiiki amatör şekilde.hep beraber bizden sonraki kuşaklara bir şeyler bırakmak istiyoruz.keşke bizim büyüklerimizde bizlere bazı bilgiler bırakabilselerdi.babanız tahmin ediyorum babamları tanırlar.soy ağaçları bölümümüz amaca hizmet edecek bilgiler içeriyor.büyükleri kaybetmeden sizlerde katkı yapabilirsiniz.şehir dışından bir hemşehrimiz olarak ilgi ve alakanız için şükranlarımı sunarım.ulaşabildiğiniz köylülerimizi teşvik ederseniz çok memnun olruz.inanınız emeklerimizin boşa olmadığını sizler gibi istanbul dışındaki üyelerimizi bulunca çok memnun oluyoruz.başda şahsınız olmak üzere eşinize evladınıza aile efradınıza istanbul pendik ten saygı ve şükranlarımızı sunuyoruz.köyümüz sitemizden selam,saygı ve hürmetler....

YURTTAŞ'LAR SOY AĞACI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ŞEN'LER SOY AĞACI
» YALÇINKAYA'LAR SOY AĞACI
» YILDIRIM'LAR SOY AĞACI
» DEMİR'LER SOY AĞACI
» YILMAZ'LAR SOY AĞACI