Bilecik ili Gölpazarı ilçesi Kümbet Köyü Sitemize Hoş Geldiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bilecik ili Gölpazarı ilçesi Kümbet Köyü Sitemize Hoş Geldiniz.

Bilecik İli Gölpazarı İlçesi Kümbet Köyü forum sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

''BEN SENİN BEŞİGİNİ ABDESTLE VE TEVHİTLE SALLIYORUM SENDE BİZANS I SALLAYASIN''

2 posters
YazarMesaj
AYŞE YALÇIN
Üsteğmen
Üsteğmen
AYŞE YALÇIN

Yay Mesaj Sayısı : 31
hizmet gücü : 67
Teşekkür Edenler : 0
Doğum tarihi : 08/12/87

''BEN SENİN BEŞİGİNİ ABDESTLE VE TEVHİTLE SALLIYORUM SENDE BİZANS I SALLAYASIN'' Empty
MesajKonu: ''BEN SENİN BEŞİGİNİ ABDESTLE VE TEVHİTLE SALLIYORUM SENDE BİZANS I SALLAYASIN''   ''BEN SENİN BEŞİGİNİ ABDESTLE VE TEVHİTLE SALLIYORUM SENDE BİZANS I SALLAYASIN'' Icon_minitimeCuma Haz. 05 2009, 22:45

Takvimler 1432'yi gösteriyordu.Edirne sarayı'nda yeni dogan şehzadenin beşigini baba 2.Murat Han manevi izini sürüdügü Hacı Bayram Veli den fetih için dua istiyordu.Veli''Sultanım, İstanbul'un fethini sizde bende göremeyecegim ama bu beşiktekişehzade ve birde bizim köse görecek''diyordu.''Bizim köse''dedigi İstanbul un manevi fatihi Akşemseddin HZ idi.Bu manevi müjdeyi alan Hüma hatun,verecegi egitimin evladının ilerideki adımlarını şekillendireceginin farkındaydı.Fatih sultan'ı emzirmeye başlarken Yasin suresi okur,beşigini tekbir ve kelimi tevhitlerle sallar,''ben senin beşigini sallıyorum sende bizans ı sallayasın''diyerek bebegiyle konuşurdu....
RaMaZaNDoGrU
RaMaZaNDoGrU
RaMaZaNDoGrU
RaMaZaNDoGrU

Ikizler Mesaj Sayısı : 232
hizmet gücü : 375
Teşekkür Edenler : 5
Doğum tarihi : 23/05/85

''BEN SENİN BEŞİGİNİ ABDESTLE VE TEVHİTLE SALLIYORUM SENDE BİZANS I SALLAYASIN'' Empty
MesajKonu: Geri: ''BEN SENİN BEŞİGİNİ ABDESTLE VE TEVHİTLE SALLIYORUM SENDE BİZANS I SALLAYASIN''   ''BEN SENİN BEŞİGİNİ ABDESTLE VE TEVHİTLE SALLIYORUM SENDE BİZANS I SALLAYASIN'' Icon_minitimeSalı Haz. 09 2009, 05:26

zaten türk islam savaşlarını araştırın maneviyat olmayan savaş
http://kumbetliyiz.com

''BEN SENİN BEŞİGİNİ ABDESTLE VE TEVHİTLE SALLIYORUM SENDE BİZANS I SALLAYASIN''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bizans Döneminde Bilecik