Bilecik ili Gölpazarı ilçesi Kümbet Köyü Sitemize Hoş Geldiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bilecik ili Gölpazarı ilçesi Kümbet Köyü Sitemize Hoş Geldiniz.

Bilecik İli Gölpazarı İlçesi Kümbet Köyü forum sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

80lilerde çocuk olmak

5 posters
YazarMesaj
RaMaZaNDoGrU
RaMaZaNDoGrU
RaMaZaNDoGrU
RaMaZaNDoGrU

Ikizler Mesaj Sayısı : 232
hizmet gücü : 375
Teşekkür Edenler : 5
Doğum tarihi : 23/05/85

80lilerde çocuk olmak Empty
MesajKonu: 80lilerde çocuk olmak   80lilerde çocuk olmak Icon_minitimePtsi Tem. 06 2009, 21:45

80lilerde hazırcı olmayan zihniyet vardı herşey el emeği göz nuru fast food cizgi filmlerin bil tadı vardı
bi susam sokağı bi himen olayı bitirirdi akşamda trtde yalan rüzgarı 80lilerde çocuk olmak nasıl bir duygu arkadaşlar
http://kumbetliyiz.com
çiğdemyalçinkaya
YüzBaşı
YüzBaşı
çiğdemyalçinkaya

Kova Mesaj Sayısı : 212
hizmet gücü : 236
Teşekkür Edenler : 0
Doğum tarihi : 16/02/88

MesajKonu: Geri: 80lilerde çocuk olmak   80lilerde çocuk olmak Icon_minitimeSalı Tem. 07 2009, 05:29

valla ben 88 doğumluyum ama susam sokağıyla buyudum bıde power ranges unutamam ay savaşçıları...birde toz leblebi vardı...
ömer kalkan
Gençlik Kolları Başkanı (CEO)
Gençlik Kolları Başkanı (CEO)
ömer kalkan

Yay Mesaj Sayısı : 423
hizmet gücü : 621
Teşekkür Edenler : 41
Doğum tarihi : 21/12/67
Lakap : ALPEREN

MesajKonu: Geri: 80lilerde çocuk olmak   80lilerde çocuk olmak Icon_minitimeSalı Tem. 07 2009, 14:43

bizim kuşak 70 lerde çocuktu....tv ilk çocukluğumuzda yoktu....en büyük zevkimiz...mahalle futbol maçlarıydı...topu olan yakım kaptanı olurdu...istediğini oynatır istemediğini oynatmazdı...bir topumuz bile olmazdı.....ühü..ühü.ühüüü...kızlarda ip atlarlardı....saklambaç...kör ebe...yakar top...istop...v.s...hepsi haraketli oyunlar..şimdilerde tv ve bilgisayara mahkum....haraketsizlikten çocuklar sosyalleşemiyor...bilmem hangisi güzel .....ev gezmeleri unutuldu...akraba ziyaretleri çekirdek aile içinde kaldı...düğünler olmasa kimse birbirini göremez tanıyamaz oldu...öyle değilmi...çokmu karamsar oldu bilemiyorum...
.
YüzBaşı
YüzBaşı

Oğlak Mesaj Sayısı : 385
hizmet gücü : 757
Teşekkür Edenler : 9
Doğum tarihi : 01/01/20

MesajKonu: Geri: 80lilerde çocuk olmak   80lilerde çocuk olmak Icon_minitimeSalı Tem. 07 2009, 15:28

bence çocukluğunu yaşamayı bilirsen 80li 90lı vs. yıllarda yaşamak farketmez !
çiğdemyalçinkaya
YüzBaşı
YüzBaşı
çiğdemyalçinkaya

Kova Mesaj Sayısı : 212
hizmet gücü : 236
Teşekkür Edenler : 0
Doğum tarihi : 16/02/88

MesajKonu: Geri: 80lilerde çocuk olmak   80lilerde çocuk olmak Icon_minitimeÇarş. Tem. 08 2009, 04:46

ben suan cocuk olmak ıstemezdım ne oyun var ne tat hersey elinin altında...
Elif Seyma Kalkan_34
YüzBaşı
YüzBaşı

Yengeç Mesaj Sayısı : 134
hizmet gücü : 168
Teşekkür Edenler : 2
Doğum tarihi : 22/07/94
Lakap : melanqoliq

MesajKonu: Geri: 80lilerde çocuk olmak   80lilerde çocuk olmak Icon_minitimeÇarş. Tem. 08 2009, 23:16

o senin dusuncen ! ! Simdiqi cocuqLarın cpgu oyunLarını gayet mutLu bi seqiLdde oynuoLAr coqta eii tat alıOlar önemli olan cocuqLuq vea gencLiq mudLu oLmayı becerebiLmeq smdiqi nesLinde bunu coq eii bi seqiLde bunu basardıqLarını dusunuorum !! (bu dediqim hersey elinin altında oLan cocouqLar icin)
.
YüzBaşı
YüzBaşı

Oğlak Mesaj Sayısı : 385
hizmet gücü : 757
Teşekkür Edenler : 9
Doğum tarihi : 01/01/20

MesajKonu: Geri: 80lilerde çocuk olmak   80lilerde çocuk olmak Icon_minitimePerş. Tem. 09 2009, 00:06

elif şeyma'da benim gibi düşünüo galiba çocukluğunu yaşamayı bilirsen hangi yılda olduğun farketmez !
Elif Seyma Kalkan_34
YüzBaşı
YüzBaşı

Yengeç Mesaj Sayısı : 134
hizmet gücü : 168
Teşekkür Edenler : 2
Doğum tarihi : 22/07/94
Lakap : melanqoliq

MesajKonu: Geri: 80lilerde çocuk olmak   80lilerde çocuk olmak Icon_minitimePerş. Tem. 09 2009, 00:49

eed !

80lilerde çocuk olmak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KELİMELER-KAVRAMLAR ''TOPRAGI BOL OLMAK''
» İSRAF BİLİNCİ AİLEDE BAŞLIYOR-ÇOCUK EGİTİMİ