Bilecik ili Gölpazarı ilçesi Kümbet Köyü Sitemize Hoş Geldiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bilecik ili Gölpazarı ilçesi Kümbet Köyü Sitemize Hoş Geldiniz.

Bilecik İli Gölpazarı İlçesi Kümbet Köyü forum sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KAYIKÇININ KURTULUŞU

3 posters
YazarMesaj
Selahattin Tarçın
YüzBaşı
YüzBaşı
Selahattin Tarçın

Oğlak Mesaj Sayısı : 67
hizmet gücü : 120
Teşekkür Edenler : 0
Doğum tarihi : 10/01/66
Lakap : Dırçınlar

KAYIKÇININ KURTULUŞU Empty
MesajKonu: KAYIKÇININ KURTULUŞU   KAYIKÇININ KURTULUŞU Icon_minitimePtsi Mart 15 2010, 04:29

ALLAH dostlarından biri istanbul Boğazı'ndan karşıya geçecekti. Karaköy limanındaki kayıkçılara seslenerek: "Bugün param yok,ALLAH rızası için beni karşıya kim geçirir?"diye teklif eder.Bir süre hiç ses çıkmaz.Az sonrakayıkçılardan biri:Ben götürürüm diye cevap verir ve o zatı karşıya geçirir. Ogünün gecesi kayıkçı dehşetli bir rüya görür.Rüyasında kıyamet kopmuş teraziler kurulmuş herkesin ameline göre muamele edilmektedir.Kayıçı da şaşkın şaşkın sırat köprüsünü nasıl geçeceğim diye beklerken bir el uzanır karşıdan ve kolayca köprüden geçirir.Kayıkçı hayretle sorar: Siz kimsiniz? Bubadireden beni niye kurtardınız? Elin sahibi kayıkçının sorusunu cevaplar. Ben iki cihan güneşi RESULULLAH"ın mağara arkadaşı Ebu Bekir"im.Bizim evlatlarımıza hizmet elini uzatanlara imdat elimiz işte böyle ulaşır.
Admin
RaMaZaNDoGrU
RaMaZaNDoGrU
Admin

Ikizler Mesaj Sayısı : 399
hizmet gücü : 754
Teşekkür Edenler : 15
Doğum tarihi : 23/05/85

MesajKonu: Geri: KAYIKÇININ KURTULUŞU   KAYIKÇININ KURTULUŞU Icon_minitimeSalı Mart 16 2010, 17:36

KAYIKÇININ KURTULUŞU Mumsema
Allah Şefaat edilen kullarından eylesin Allah Kabir Azabından Mahşer Azabından Cehennem Azabından korusun.
http://kumbet.co.cc
ömer kalkan
Gençlik Kolları Başkanı (CEO)
Gençlik Kolları Başkanı (CEO)
ömer kalkan

Yay Mesaj Sayısı : 423
hizmet gücü : 621
Teşekkür Edenler : 41
Doğum tarihi : 21/12/67
Lakap : ALPEREN

MesajKonu: Geri: KAYIKÇININ KURTULUŞU   KAYIKÇININ KURTULUŞU Icon_minitimeSalı Mart 16 2010, 19:50

amin...elfü elfü amiiin.....

KAYIKÇININ KURTULUŞU
1 sayfadaki 1 sayfası