Bilecik ili Gölpazarı ilçesi Kümbet Köyü Sitemize Hoş Geldiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bilecik ili Gölpazarı ilçesi Kümbet Köyü Sitemize Hoş Geldiniz.

Bilecik İli Gölpazarı İlçesi Kümbet Köyü forum sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

tatil anısı ömer kalkan

2 posters
YazarMesaj
ömer kalkan
Gençlik Kolları Başkanı (CEO)
Gençlik Kolları Başkanı (CEO)
ömer kalkan

Yay Mesaj Sayısı : 423
hizmet gücü : 621
Teşekkür Edenler : 41
Doğum tarihi : 21/12/67
Lakap : ALPEREN

tatil anısı ömer kalkan Empty
MesajKonu: tatil anısı ömer kalkan   tatil anısı ömer kalkan Icon_minitimeÇarş. Tem. 07 2010, 21:45

merhaba kıymetli kardeşlerim,10 günlük gölpazarı-kümbet gezimiz bitti....dönüşümüz kısmetmiş döndük....tebdili mekanda hayhırlar var demiş büyüklerimiz...bir tebdili mekan eyledik....gezimiz genelde sevinçli olaylar la geçti....ilkkez selim köyüne gittim...yenipazara bağlı yaklaşık 80 hanelik bir köy...onlar hıdrellezi 27 haziran da yaptılar....ama ne misavir perver bir köy anlatamam....30 kazan hıdrellez pilavı....bol etli....bol ayran....tabiiki bulgur dan...yemek içmek ayrıntı...önemli olan karşılamaları....otutacak yer bulamadılar....birisinin evini sorduk....buyrun gelin dediler...içeriye girdik...izzet ikram....anlatamam....sonra anladıkki...gideceğimiz ev değilmiş...onlar bizi ağırlamışlar.....müsade aldık beklendiğimiz eve gittik....oradada ayrı bir izzet ikram....bir kaç sene evvel kümbet hıdrellezinde kulakları çınlasın mustafa çimen ağabeyimle bir hıdrellezde kendi köyümüzde hiçbir davet gelmeyipte kahvede oturduğumuz geldi aklıma....neyse.... köyümüzde 2 vakit ezan okuyup namaz kıldırdım....çünkü hoca yokmuş...mezarlarımız ziyaret ettim...rabbim cümle ölmüşlerimize rahmet eylesin...amin.....sonra köyümüz yaşlılarını tek tek dolaştım....hüzünlendim....gölpazarı....ahhhh gölpazarı....hayat dayanağım biricik babamın medfun bulunduğu gölpazarı.....vişne topladık.....kaynattık...şişeledik...mezarlık ziyeretleri...akraba eş dost ziyaretleri....derken izin bitti.....dönmek kısmetmiş....döndük....selam olsun herkese.....

Admin
RaMaZaNDoGrU
RaMaZaNDoGrU
Admin

Ikizler Mesaj Sayısı : 399
hizmet gücü : 754
Teşekkür Edenler : 15
Doğum tarihi : 23/05/85

tatil anısı ömer kalkan Empty
MesajKonu: Geri: tatil anısı ömer kalkan   tatil anısı ömer kalkan Icon_minitimePaz Tem. 11 2010, 21:59

enişte eline sağlık güzel yazmışsın
http://kumbet.co.cc

tatil anısı ömer kalkan
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ömer Kalkan Bağ Evi
» Ömer KALKAN
» TANIŞMA
» Ömer Kalkan Başka Bir Enstantane
» AİLEMİZE HOŞGELDİNİZ ÜÇÜZLER(ÖMER-İHSAN KADİR-ZEYNEP)